Přátelé volné literární tvorby. 

 

Vítejte na stránkách Prampouchova literárního občasníku.

Prampouch je rozpěrný oblouk mezi budovami, které podpírá a zároveň spojuje. Náš Prampouch by chtěl být spojovníkem mezi Vámi, psavými autory, kteří své drobné texty a fotografie ukládáte do šuplíku a námi, kteří Vám umožníme Vaše povídky, básničky, fotografie či obrázky zveřejnit na Prampouchových stránkách. Vycházíme ze zkušenosti, že téměř každý z nás má  doma nějakou svoji tvorbu, z níž alespoň malý kousek považuje za zdařilý.  Rád by do ní nechal ostatní nahlédnout, ale nedostává se mu možnosti, nebo kuráže.

Vaše i naše sebrané příspěvky vycházejí několikrát do roka v očíslovaných Prampouchových sbornících, které jsou volně k dispozici na Prampouchových stránkách.

Stěžejní část každého čísla tvoří Prampouchovy Volné světy. Pod tímto odkazem naleznete Vaše i naše povídky, básničky a fotografie.

Prampouchových výpravách autoři podávají více méně reportážní formou obraz svých zážitků, dojmů a zkušeností ze svých nejrůznějších cest a výletů.

Prampouchoviny představují prostor pro krátké příspěvky rozmanitého druhu. Je zde možno nalézt fejetony, glosy, drobné úvahy, povídání o knížce apod.

Prampouchův kolektiv Vám přeje příjemné počtení, ale především se těší na spolupráci s Vámi, kteří máte zájem a chuť se zdarma podílet na tvorbě našich neziskových stránek.

 

Základní ideové vymezení a shrnutí motivací jež vyústily k založení Prampouchových stránek naleznete v odkazu „Proč?

Podmínky pro zveřejnění Vašeho příspěvku najdete zde.

Domů